O webu Wistarie

O webu Wistarie
Počet zobrazení:364
Kategorie:
Autor:
marcela.d
Uložil:Marcela
Datum uložení:28. Únor 2019 - 18:08
Tagy:

Vítejte na stránkách Wistarie.net
- Vtipné a obrázkové prezentace


Tyto stránky jsou určeny převážně pro ukládání vtipných a obrázkových prezentací. Slouží k Vašemu pobavení a potěšení. Stránka Wistarie.net je tu již od roku 2006 a stálí návštěvníci si jistě všimli, že během času došlo k mnoha změnám. Počet prezentací je už tak vysoký, že není možné všechno uhlídat. Pokud narazíte na duplicity, nefunkční odkazy apod. napište nám. Máte-li nějaké pěkné prezentace, ať už vlastní, nebo cizí, můžete nám je poslat, nebo je ukládat na web sami (v tom případě nás kontaktujte). Přeji příjemné procházení stránkami Wistarie.net.

signature1

 

 

 


březen 2019

 
Po dlouhé pauze se konečně podařilo stránky obnovit.
Oproti staré verzi je zde zásadní novinka: Většinu souborů je možné si prohlédnout přímo na stránkách a nemusíte si je stahovat.
Ovšem ne všechny prohlížeče souborů fungují správně. Především prohlížeč PPSek z dílny Microsoft je zcela nepochopitelně velmi "osekaný" - nefunguje v něm většina animací, gify ani hudba. Proto je u článků s pps soubory kromě karty "Office prohlížeč" ještě karta "authorSTREAM prohlížeč", který bohužel regulérně nefunguje v OS Android...
Pro prohlížení Power Point prezentací v mobilním zařízení s OS Android doporučujeme si soubor stáhnout (tlačítko "Prezentace ke stažení") a pro jeho prohlížení využít aplikaci SoftMaker Software Office HD: Presentations BASIC od firmy SoftMaker Software, která jako jedna z mála umožňuje správné zobrazení všech animací i přehrávání hudby.
MD
md_monogram